ZOSTAŃ
POŚREDNIKIEM

Jesteśmy otwarci na współpracę z przedsiębiorcami, którzy podzielają naszą pasję do rynku nieruchomości. Wspólnie możemy osiągnąć więcej, oferując klientom jeszcze szerszy zakres usług i rozwiązań. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dostęp do unikalnych narzędzi i wsparcie naszego doświadczonego zespołu.

Chcesz z nami współpracować?

Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem i szerokorozumianą obsługą nieruchomości

Szukamy nowych twarzy, które chcą rozwiąć się w nowej branży oraz osób z branży, które chciałyby zeskalować swoje przychody.

Jeśli zawsze marzyłeś o pracy jako pośrednik w obrocie nieruchomościami

lub jeśli ostatnio zainteresowanie sprzedażą i zakupem nieruchomości stało się Twoją nową pasją, to trafiłeś w idealne miejsce! Nasz licencjonowany zespół jest gotów pomóc Ci w spełnieniu tych marzeń i dołączeniu do naszej profesjonalnej ekipy.

Oferujemy kompleksowe wsparcie, w tym wewnętrzne szkolenia oraz ciągłe poszerzanie Twojej wiedzy w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Co ważne, nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z tą edukacją. Otrzymasz materiały, które są zgodne z wymaganiami niezbędnymi do uzyskania licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami. Razem przeanalizujemy i omówimy te materiały, byś był przygotowany na najwyższym poziomie.

 

Co więcej, oferujemy elastyczne warunki współpracy. Nie narzucamy Ci standardowych godzin 8-16 ani konieczności pracy w jednym miejscu. To Ty decydujesz, kiedy, ile i gdzie chcesz pracować. Nasza działalność obejmuje cały kraj, więc możesz działać w dowolnej lokalizacji.

Po podpisaniu umowy o współpracy, zapewnimy Ci firmowego laptopa i telefon z dostępem do internetu. To oznacza, że możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce, czy to z domu, z uczelni czy nawet podczas wakacji na Mazurach.

To, jak podejdziesz do tego wyzwania, zależy wyłącznie od Ciebie. My jesteśmy tutaj, by służyć Ci pomocą na każdym etapie – od pozyskania kontaktu klienta, aż do spisania notarialnej umowy. Razem stworzymy udane i satysfakcjonujące ścieżki kariery w dziedzinie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Dołącz do nas już teraz i zrealizuj swoje zawodowe marzenia!

 

Jeżeli jesteś osobą, której szukamy – jesteś we właściwym miejscu, aby wystartować i zacząć karierę

Pomożemy Ci na każdym etapie, nie musisz od razu być alfą i omegą. Masz na to czas.

Współpraca B2B

Jeśli jesteś deweloperem, inwestorem, szukasz lokaty swojego kapitału – napisz do nas, również mamy ciekawe oferty inwestycyjne.

Umówmy się na niezobowiązujące spotkanie

Masz jakieś pytania? Spotkajmy się na kawę… osobiście lub online, jak wolisz! Opowiem Ci o naszych możliwościach na pomnożenie Twojego kapitału.

 

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

WYNAJEM MIESZKAŃ

WYNAJEM DOMÓW

SPRZEDAŻ DOMÓW

Umówmy się na spotkanie

Masz jakieś pytania? Chciałbyś spotkać się z nami na niezobowiązujące spotkanie? Wypełnij formularz i umów się z nami na spotkanie. Tel. 888 448 509

Jesteśmy członkami!

6ZONE sp. z o.o., ul. Lindleya 16, 02-013, Warszawa, NIP: 701 109 83 25